• 021-88038104-6
  • 02188065957
  • tasvirgaranesafar@yahoo.com

آژانس مسافرتی تصویرگران سفر آسمانی

ویزاي تحصیلی انگلستان


تهران
1397/06/13
1397/07/30

خدمات هتل

ویزاي تحصیلی انگلستان:

ویزای tier 4 انگلستان یا ویزا تحصیلی انگلستان یکی از بهترین راه های ورود به انگلستان و با توجه به امکان تغییر این ویزا می توانید از همین طریق برای مهاجرت به انگلستان استفاده نمایید.

تاییدیه پذیرش برای تحصیل در ویزای tier 4 انگلستان یا ویزا تحصیلی انگلستان

تامین کننده ی تحصیل شما برای شما یک نامه مرجع می فرستد که به آن تاییدیه پذیرش برای تحصیل (CAS) می گویند که به شما جایگاهی را در یک رشته پیشنهاد می کند. شما برای پذیرش ویزایتان به این عدد نیاز دارید. پس از دریافت نامه CAS شما تنها حداکثر تا شش ماه زمان دارید ویزای خود را دریافت کنید.

_______________________________

مدارک مورد نیاز ویزا تحصیلی انگلستان:

◄ پاسپورت
◄ یک عکس رنگی در سایز پاسپورت
◄ مدرکی که ثابت کند شما می توانید هزینه مخارج خودتان و شهریه درستان را پرداخت کنید- که این بسته به شرایط شما تفاوت دارد.
◄ چنان چه زیر ۱۸ سال دارید موافقت نامه ولی یا قیم شما مورد نیاز است.
◄ اگر اهل کشوری هستید که مجبور به آزمایش دادن باشید نیاز به ارائه جواب آزمایش بیماری سل دارید.
◄ شما نیاز به یک صفحه خالی در پاسپورت تان دارید تا ویزا را روی آن قرار دهید. هم چنین نیاز به اسناد اضافی بسته به شرایط تان دارید.مدارک شما معمولا تا ۱۴ روز برگشت داده می شود.مدارک

لیست مدارک مورد نیاز را از اینجا مشاهده و دانلود فرمایید!

توضیحات

هزینه زندگی در لندن برای دانشجویان:

£ علاوه بر هزینه های تحصیل در دانشگاه، هزینه های زندگی شما بستگی به شیوه زندگی شما در لندن و انتخاب محل اقامت شما خواهد داشت. ویزای انگلیس و مهاجرت به انگلیس (UKVI) مستلزم داشتن بودجه ایی حداقل ۱۲۶۵ پوند در ماه برای تحصیل در لندن (علاوه بر هزینه تحصیل شما) میباشد. هزینه اقامت دانشجویان می تواند به شدت متفاوت باشد بسته به نوع اقامت شما و محل انتخاب. متغیر است.

£ دولت برآورد می کند که علاوه بر هزینه های اقامت خود، برای هزینه های زندگی تقریبا ۱۰۴ پوند در هفته نیاز خواهید داشت، اما این بستگی به میزان مصرف شما دارد. البته این را در نظر داشته باشید که با اجازه کار دانشجویی به صورت پاره وقت است، می توانید هزینه های خود را تا حدودی ساپورت نمایید و در حین تحصیل به زندگی در لندن بپردازید. به علاوه شما تجربه کاری عالی برای اضافه کردن به CV خود خواهید داشت.

£ شما می­توانید برای اطلاع از آخرین قوانین مهاجرت و اخذ ویزای انگلستان با ما تماس بگیرید تا شما را از نحوۀ اقدام مناسب آگاه نماییم و قوانین موجود در مورد شرایط فعلی اخذ ویزا تحصیلی انگلستان را برایتان توضیح دهیم. شما عزیزان همواره می توانید با تماس با آژانس تصويرگران سفر از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما به صورت تلفنی بهرمند شوید.

مقصدها


هتل


۰۲۱۸۸۰۳۸۱۰۴-۶
۰۲۱۸۸۰۶۵۹۵۷
Tasvirgaranesafar@yahoo.com

خیابان شیراز جنوبی ، بلوار علیخانی ، مجتمع ونک پارک بال شرقی ، برج الوند ، طبقه اول ، واحد ۵